Konsultacje dietetyczne

Pierwsza konsultacja to koszt 240 zl i trwa ona godzinę (płatność tylko gotówką lub przelewem/blikiem przed wizytą). Zbieram na niej cały potrzebny mi wywiad, interpretuję wyniki badań laboratoryjnych, oceniam zapotrzebowanie na kalorie i makroskładniki, oraz udzielam porad zgodnych z wynikami badań krwi i jednostkami chorobowymi. Pacjent dostanie również plan suplementacji, jeśli takowy będzie potrzebny.

Konsultacja kontrolna to koszt 160zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak jest bardzo dużo pytań – proszę zarezerwować konsultację pierwszą – godzinną. Na konsultacji kontrolnej oceniam efekty terapii, proponuję dalsze działania i plan suplementacji.  Jeśli ostatnia wizyta była ponad 8 miesięcy temu i nie kontynuujesz nadal swojego planu żywieniowego – należy umówić się na pierwszą wizytę, a nie kontrolną. Konsultacje odbywają się zazwyczaj jeden raz w miesiącu. Czasem częściej lub rzadziej w zależności od tego co wymaga dany przypadek lub jak częstej motywacji potrzebuje pacjent.

Jeśli umawiasz się na konsultację ONLINE, tutaj są wszystkie informacje: (KLIK)

DZIENNIK ŻYWIENIA

Przed wizytą proszę o spisanie minimum 4 dni żywienia, dobrze aby były tam też dni z weekendu (godziny oraz produkty ilościowo),  czyli np. śniadanie 2 kromki chleba z…..owsianka (3 łyżki płatków, garść rodzinek, parę orzechów) itp. Rozpiskę taką można wysłać na maila albo spisywać na kartce.Aby ułatwić, do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. Proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym kompletnie zamieniała dania. PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila). Można też wypisać wszystko w mailu lub notatce po przeczytaniu instrukcji:

Dziennik żywieniowy.DOC    Dziennik żywieniowy.PDF

BADANIA DO ZROBIENIA:

Na wizytę proszę zabrać ze sobą (a najlepiej podesłać wcześniej na maila ewa@dietaifitness.pl skany albo pdfy) wszelkie możliwe najnowsze badania (pogrubione powinny być zrobione, pokazują ogólne funkcjonowanie organizmu)- najlepiej: mocz (środkowy strumień), morfologię, OB, glukozę na czczo, insulinę na czczo (jeśli jest nadwaga lub otyłość), TSH (Ft4, Ft3, anty TPO, anty TG, Trab jeśli nigdy nie były wykonywane albo bardzo dawno), cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, AST, ALT, ferrytyna, kwas moczowy, witamina B12, elektrolity, kreatynina, witamina D (25OH) + badania związane z daną jednostką chorobową. Jeśli występuje  nadwaga proszę wykonać jeszcze insulinę na czczo, jeśli duża otyłość – dodatkowo HbA1c. Pogrubione badania są niezbędne (mogą być maksymalnie sprzed 3 miesięcy).

Na wizycie wykonuję pomiar składu ciała (tutaj informacje o tym jak się przygotować: KLIK), obwodów, oceniam dotychczasowy model jedzenia, tłumaczę co należy jeść, kiedy i jak. Podpowiem jak należy ćwiczyć i jak powinno wyglądać żywienie okołotreningowe.

DIETA/PLAN ŻYWIENIA

Są płatne dodatkowo (płatność z góry – przelewem, dane do przelewu TUTAJ.) Czas oczekiwania na plan żywienia to 5-10 dni roboczych. Proszę zapoznać się z tym, o co będę pytała w celu zbilansowania planu żywienia, jak on będzie wyglądał i jego cennik: DIETA

UMÓW SIĘ

Cennik oraz możliwość zapisania się znajduje się tutaj: KALENDARZ + cennik

Płatność za konsultację – gotówka lub przelew na konto zaksięgowany przed konsultacją, dane do przelewu tutaj (klik).

Niestawienie się /odwołanie/ przeniesienie konsultacji w Warszawie później niż 48 godzin przed wizytą skutkuje płatnością o 25% większą za następną konsultację i obowiązkiem jej przedpłaty na konto do 2 dni od momentu zmienienia terminu (lub w przypadku całkowitej rezygnacji z wizyty – opłata 50 zł). Anulowanie wizyty lub przenoszenie jej w ostatniej chwili blokuje możliwość zapisania się innym pacjentom i niestety kompletnie destabilizuje pracę w danym dniu (wizyty trwają godzinę lub pół). Permanentne odwoływanie konsultacji później niż 48 godziny przed, będzie się wiązało z wielokrotnością 25% opłaty od ceny początkowej. Dane do przelewu znajdują się TUTAJ

ZAWIESZONE!!! :UWAGA: W tym momencie wizyty w Łodzi nie odbywają się.

Możliwa jest również konsultacja online (przez platformę znanylekarz.pl , skype lub telefon):  TUTAJ INFO wówczas płatność przelewem albo paypalem (paypal +5%) przed konsultacją.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.