Szkolenia dla pracowników większych i mniejszych firm, wystąpienia jako prelegent na konferencjach.
Przykładowe tematy:
- Prosta zmiana złych nawyków żywieniowych.
- Wiem co jem, czyli jak omijać pułapki na drodze zdrowego żywienia. 10 popularnych „zdrowych” produktów, których powinniśmy się wystrzegać.
- Zdrowe żywienie a etykiety. Nie daj się oszukać producentom żywności – nauka poprawnego czytania etykiet,
- Porównanie popularnych diet – czy warto je stosować?
- Błonnik przyjaciel naszej diety.
- Zdrowe nie znaczy czasochłonne – przepisy w 10 minut.
- Dbasz o sylwetkę i odmawiasz sobie słodyczy? Już nigdy więcej! Przepisy na batony, ciasta, serniki. Dowiesz się co i kiedy jeść aby nie zaszkodzić swojej sylwetce.
- Jak zdrowo odżywiać się poza domem.
- Największe oszustwo żywieniowe! Prawda na temat m.in. zbóż, jajek, śmietany, tłustego mięsa.
- Dieta przeciwstarzeniowa
- Dieta w chorobach tarczycy
- 10 najgorszych porad dietetycznych/mitów
- Zjadamy więcej niż nam się wydaje, gdzie czyhają pułapki? (jak oszukać umysł, aby jeść mniej)
- Zdrowa dieta dla zabieganych – jakie proste zmiany można wprowadzić, aby jeść zdrowo mimo braku czasu (czym się kierować w wyborach żywieniowych, porady odnośnie jedzenia w restauracjach, barach oraz zdrowe zakupy „żabce”)
- Dieta w prewencji i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych
- Dieta a mikroflora jelit – co niszczy a co wspiera rozwój mikrobioty jelitowej
- Niedobory składników – czy Twoje ciało pokazuje czego Ci brakuje? (trądzik, wypadanie włosów, depresja, bóle stawów itp.)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |