Trenerka fitness pokazuje jak „oszukać” metamorfozę w 15 minut!!!

Często się teraz widzi metamorfozy ludzi na różnych dietach lub ćwiczeniach. Kiedy te, które się dzieją bez komercyjnych „produktów” zazwyczaj są prawdziwe, to te, które pokazywane są na stronach sprzedających swoje diety, programy ćwiczeniowe, tabletki na odchudzanie itp. …niekoniecznie.

Mały eksperyment zrobiła osobista trenerka fitness z Australii i właścicielka firmy MelVFitness . Postanowiła pokazać jak w 15 minut można pokazać widoczną metamorfozę ciała na dużo bardziej fit. Jednocześnie podkreśla, że zdrowe i skuteczne odchudzanie wymaga ciężkiej pracy i czasu. 


Trenerka pisze m.in.:

‚(…) Chcecie znać mój sekret? Najpierw zdjęłam osłonkę telefonu, która wyglądała beznadziejnie, zmieniłam majtki (bo były rozmiar większe i czarne, a to wyszczupla), wtarłam puder brązujący, dopięłam trochę sztucznych włosów, stanęłam w lekkim rozkroku na palcach, wciągnęłam brzuch, wypchnęłam biodro, podniosłam jedno ramię, cofnęłam barki i na koniec uśmiechnęłam się w stylu ‚jestem z siebie taka dumna’. Dodatkowo, podczas robienia pierwszego zdjęcia użyłam zoom, a przy drugim go wyłączyłam i dodałam filtr, który sprawia, że wszystko wygląda fantastycznie (…).’

Nieźle? :)

Jeśli chcesz kupić sobie jakiś produkt przez internet, który rzekomo ma spowodować, że błyskawicznie schudniesz (jak to pokazane jest na zdjęciach metamorfozy), to nie wierz na ślepo i zastanów się, jeszcze raz patrząc na to zdjęcie, czy to, co chcesz kupić nie jest przypadkiem zwykłym „scamem”.

Źródło: http://www.xn--fpi-spa3g.pl/post/2013/08/28/spos-oacute-b-na-zdj%C4%99cie-przed-i-po

Ewa Trusewicz, dietetyk

Dieta i Fitness, Warszawa
www.dietaifitness.pl

Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'Trenerka fitness pokazuje jak „oszukać” metamorfozę w 15 minut!!!' 4 komentarze

 1. Avatar

  27 września 2013 @ 08:23 izka1985m

  Bardzo fajnie przedstawiony problem metamorfozy, dzieki :)

  Odpowiedz

 2. Avatar

  27 września 2013 @ 14:23 izka1985m

  Bardzo fajnie przedstawiony problem metamorfozy, dzieki :)

  Odpowiedz

 3. Avatar

  5 grudnia 2013 @ 14:30 Anonymous

  Trenerka z taka figura? co to za trenerka?

  Odpowiedz

 4. Avatar

  5 grudnia 2013 @ 20:30 Anonymous

  Trenerka z taka figura? co to za trenerka?

  Odpowiedz


Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.