Nadal nie chce Ci się ćwiczyć?

Wiem, że jest weekend i pewnie część z Was myśli tylko o tym aby odpocząć, wyłożyć się na kanapie, wyluzować. Ale zastanów się! Czy to Cię do czegoś doprowadzi?! Będziesz lepsza albo lepszy? Zdrowszy? Mądrzejszy? Chudszy? Rozbudujesz tkankę mięśniową?

Nie marnuj pięknej sposobności do aktywności fizycznej! Jak nie zaczniesz teraz to kiedy? Znów będzie „od jutra”? i to jutro nie nastąpi? Ile razy sobie tak myśleliście? Zmieniliście coś w swoim życiu?

Facet na zdjęciu na pewno… Zobacz co udało mu się osiągnąć ciężką pracą i systematycznością! On na pewno nie odpuszczał w weekendy! A więc dalej! Dawaj! Ruszaj się, ćwicz! Wszystko zależy od Ciebie jak szybko będziesz miał wymarzoną figurę!…
GO ON!!


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


Copyrights © 2023 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.