Świetna motywacja! Polska ktorka z dużą otyłością zmieniła swoje życie

Dominika Gwit, kojarzona z roli „Grubej” w serialu „Przepis na życie” postanowiła zmienić żyć zdrowiej. Z pomocą specjalistów w ciągu pół roku schudła łącznie 42 kilogramy,a ciągu pierwszych trzech aż 25! Gratulacje!

aktorka

„Ja wiem, co to znaczy otyłość. Dlatego, że z otyłości się nie da wyleczyć, ją można tylko okiełznać. Ja całe życie jestem otyła i z tą otyłością walczę. W pewnym momencie poczułam, że jeżeli nie zrobię teraz czegoś ze sobą, to za 5-10 lat będę miała duże problemy zdrowotne. No więc stwierdziłam, że wezmę się za siebie.”

Co prawda uważam, że jest to troszkę za szybka utrata wagi, ale wszystko zależy od tego jak dużo i jakie produkty aktorka jadła wcześniej. Taka szybka utrata wagi na zdrowej diecie (nie głodówkach) może być świetnym motywatorem! :) Aktorka nie tylko zdrowiej je, ale i ćwiczy.

Bardzo mądre słowa aktorki : „Zawsze próbowałam się odchudzać jakimiś dziwnymi dietami, które pewnie wszyscy znamy z gazety. Zupełnie bez sensu. Dzisiaj wiem, że to w ogóle i było szkodliwe dla mojego zdrowia, i dla sylwetki. Człowiek otyły, czy człowiek z nadwagą, nie jest w stanie poradzić sobie sam. To jest choroba. To jest nasz organizm, a nie zabawka.”

collagegfg

Motywuje? :)

Nie próbujcie kolejnych diet z gazet/internetu/książek/1000-1500 kcal na dowóz bez konsultacji ze specjalistą. Każda dieta czy plan żywienia powinien być dostosowany do CIEBIE nie do kogoś innego.Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


Copyrights © 2023 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.