Zacznij już dziś! Zmień swoje życie!

Ile razy myślałeś

„od jutra”
„kiedyś tego dokonam”
„niedługo będę w niezłej formie”
„na pewno zrzucę ten tłuszcz”
„jeszcze tylko te dwie imprezy”
„jeszcze tydzień laby i biorę się za siebie!”
„chciałabym mieć taką figurę jak ona…”
„ja nigdy nie będę tak wyglądać” – dlaczego nie się pytam?!

Wszystko zależy od Ciebie. Nie odkładaj planów na później. Ile miesięcy/lat temu chciałaś/eś zmienić coś w swoim życiu? Być w świetnej formie, nie patrzeć cały czas na swoją oponkę na brzuchu?
Takimi myślami jak powyżej zmniejszasz pogarszasz swoje poczucie własnej wartości, oskarżasz się, że nic nie robisz, a skoro nic nie robisz, to nie zasługujesz aby cokolwiek się zmieniło i…. stoisz w miejscu…!
Zmień to już dziś! Masz dużo siły! A będziesz jej mieć jeszcze więcej jak zaczniesz ćwiczyć, dobrze się odżywiać i zaczniesz widzieć pierwsze efekty.
To przełoży się nie tylko na Twoje ciało, ale także na generalną motywację do pracy. Będziesz bardziej efektywny/na w pracy, szybciej zabierzesz się do tego co masz zrobić, nie będziesz szedł po kolejną kawę aby tylko odwlec w czasie to, co masz do zrobienia!

Myślisz, że Ona odkłada trening na później? Na kiedyś?

Jak nie zaczniesz systematycznie dbać o swoje ciało i dietę, nie posuniesz się do przodu.

Możesz to zmienić! Zacznij się ruszać i dobrze odżywiać. Na początku może być ciężko, bo organizm nie jest przyzwyczajony, ale później nie będziesz mogła/mógł żyć bez treningu i wcale nie będziesz chciał/ła zjeść kolejnego fast fooda z szacunku do własnego ciała.

Do dzieła!
Zacznij już dziś! Nie jutro!! Ja zaraz zabieram się za trening :)


Tagged:


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


Copyrights © 2023 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.