Zacznij już dziś! Zmień swoje życie!

Ile razy myślałeś

„od jutra”
„kiedyś tego dokonam”
„niedługo będę w niezłej formie”
„na pewno zrzucę ten tłuszcz”
„jeszcze tylko te dwie imprezy”
„jeszcze tydzień laby i biorę się za siebie!”
„chciałabym mieć taką figurę jak ona…”
„ja nigdy nie będę tak wyglądać” – dlaczego nie się pytam?!

Wszystko zależy od Ciebie. Nie odkładaj planów na później. Ile miesięcy/lat temu chciałaś/eś zmienić coś w swoim życiu? Być w świetnej formie, nie patrzeć cały czas na swoją oponkę na brzuchu?
Takimi myślami jak powyżej zmniejszasz pogarszasz swoje poczucie własnej wartości, oskarżasz się, że nic nie robisz, a skoro nic nie robisz, to nie zasługujesz aby cokolwiek się zmieniło i…. stoisz w miejscu…!
Zmień to już dziś! Masz dużo siły! A będziesz jej mieć jeszcze więcej jak zaczniesz ćwiczyć, dobrze się odżywiać i zaczniesz widzieć pierwsze efekty.
To przełoży się nie tylko na Twoje ciało, ale także na generalną motywację do pracy. Będziesz bardziej efektywny/na w pracy, szybciej zabierzesz się do tego co masz zrobić, nie będziesz szedł po kolejną kawę aby tylko odwlec w czasie to, co masz do zrobienia!

Myślisz, że Ona odkłada trening na później? Na kiedyś?

Jak nie zaczniesz systematycznie dbać o swoje ciało i dietę, nie posuniesz się do przodu.

Możesz to zmienić! Zacznij się ruszać i dobrze odżywiać. Na początku może być ciężko, bo organizm nie jest przyzwyczajony, ale później nie będziesz mogła/mógł żyć bez treningu i wcale nie będziesz chciał/ła zjeść kolejnego fast fooda z szacunku do własnego ciała.

Do dzieła!
Zacznij już dziś! Nie jutro!! Ja zaraz zabieram się za trening :)


Tagged:


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'Zacznij już dziś! Zmień swoje życie!' nie posiada komentarzy

Bądź pierwszym komentującym!

Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.