Aniston: „Just stop eating sh*t every day”

Jennifer Aniston w jednym z wywiadów powiedziała, że Je bardzo właściwie i ćwiczy, ale sama czasem pobłaża sobie kiedy ma na to ochotę. Nie głodzi się ekstremalnie. Nikt nie zabierze jej ulubionej kawy, jogurtu czy chociażby kieliszka czerwonego wina. Byłaby wówczas zdruzgotana! Jennifer radzi po prosty “Przestań jeść gów•o codziennie!
 (“Look, I eat really well and I work out, but I also indulge when I want to. I don’t starve myself in an extremist way.You’re not taking away my coffee or my dairy or my glass of wine because I’d be devastated. My advice: just stop eating sh*t every day.”)

Myślę, że jest to świetna porada, którą my wszyscy powinniśmy wprowadzić. Nie chodzi o to, aby się głodzić, nie chodzi o to aby codziennie jeść fast foody. Najlepiej aby była równowaga – jeść zdrowo, ale zaspokajać czasem potrzeby podniebienia.

Zdrowy rozsądek Kochani!!:-)

 

Fot.: io9.com


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'Aniston: „Just stop eating sh*t every day”' 4 komentarze

 1. Avatar

  26 stycznia 2013 @ 17:26 Anonymous

  uwielbiam J&#261!! a cia&#322o…marzenie :)

  Odpowiedz

 2. Avatar

  26 stycznia 2013 @ 23:26 Anonymous

  uwielbiam Ją!! a ciało…marzenie :)

  Odpowiedz

 3. Avatar

  27 stycznia 2013 @ 07:50 Ewa Trusewicz

  niom, super jest :)

  Odpowiedz

 4. Avatar

  27 stycznia 2013 @ 13:50 Ewa Trusewicz

  niom, super jest :)

  Odpowiedz


Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.