Masz 15 minut? Poćwicz! VIDEO

Jak już wiesz, nie jestem zwolennikiem długich, wolnych ćwiczeń areobowych. Nie prowadzą one do widocznych efektów (no chyba, że jesteś na coś chory, wówczas każdy ruch jest dobry). Ale jeśli zależy Ci na schudnięciu lub zbudowaniu ładnej masy mięśniowej – wyklucz takie zajęcia.Jazda na rowerku czy chodzenie po bieżni z książką w ręku… BAD IDEA. Jak tylko kończysz ćwiczyć – Twój metabolizm wraca do poziomu z przed ćwiczeń. Jeśli twój trening będzie bardziej intensywny, lub interwałowy (HIIT), wówczas po jego skończeniu metabolizm będzie podwyższony przez co najmniej 36 godzin!

Dlatego nie polecam ćwiczeń w tzw. tętnie „fatburn”, trwają za długo i są zbyt nudne. Po po intensywnym treningu będziesz spalać kalorie jeszcze po zakończeniu treningu!

Tu masz fajne VIDEO, które pokazuje parę intensywnych ćwiczeń. Staraj się robić je szybko. Skończysz rundę, POWTÓRZ – tak długo jak dasz radę :)

GO! GO! GO! Twoje działania decydują o tym czy osiągniesz cel!!!


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


Copyrights © 2023 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.