Stypendia sportowe dla chorych na cukrzycę!

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą wprowadziło akcję prozdrowotną „Drużyna Mojacukrzyca.pl”. Polega ona na promocji aktywności fizycznej wśród osób diabetyków poprzez pomoc finansową w postaci stypendium.
Foto: www.cukrzycanazdrowie.plDo akcji może przystąpić każda osoba z Polski, która jest aktywna fizycznie, bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności, która mimo, że boryka się z poważną chorobą osiąga wyniki sportoweStypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne uprawianie dyscypliny sportowej oraz osiągnięcia w tym zakresie. Właśnie rozpoczyna się nabór. W przypadku dzieci do 18 roku życia kandydata powinien zgłosić opiekun prawny.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2014 roku.

Żródła:

Ewa Trusewicz, dietetyk

Dieta i Fitness, Warszawa
www.dietaifitness.pl

Komentujcie, krytykujcie, oceniajcie i pytajcie :)

Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


Copyrights © 2023 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.