Stypendia sportowe dla chorych na cukrzycę!

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą wprowadziło akcję prozdrowotną „Drużyna Mojacukrzyca.pl”. Polega ona na promocji aktywności fizycznej wśród osób diabetyków poprzez pomoc finansową w postaci stypendium.
Foto: www.cukrzycanazdrowie.plDo akcji może przystąpić każda osoba z Polski, która jest aktywna fizycznie, bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności, która mimo, że boryka się z poważną chorobą osiąga wyniki sportoweStypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne uprawianie dyscypliny sportowej oraz osiągnięcia w tym zakresie. Właśnie rozpoczyna się nabór. W przypadku dzieci do 18 roku życia kandydata powinien zgłosić opiekun prawny.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2014 roku.

Żródła:

Ewa Trusewicz, dietetyk

Dieta i Fitness, Warszawa
www.dietaifitness.pl

Komentujcie, krytykujcie, oceniajcie i pytajcie :)

Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'Stypendia sportowe dla chorych na cukrzycę!' nie posiada komentarzy

Bądź pierwszym komentującym!

Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.