Ciekawe ćwiczenia na definicję mięśni trenerki Jennifer Lopez – video

Chcecie mieć taki brzuch jak Jennifer Lopez?

 

1-54-R1

 

 

Piosenkarka ćwiczy z trenerką Tracy Anderson. Obejrzałam parę filmików i nie zostałam fanką tych ćwiczeń, za wolne i za mało intensywne jak dla mnie. Jednak wykonałam parę z nich. O dziwo miałam zakwasy! i to w innych miejscach niż zazwyczaj! Dlatego warto spróbować i wprowadzić jako alternatywny trening.

Trenerka zapewnia, że te ćwiczenia nie spowodują nadmiernego przyrostu mięśni a jedynie ich wydłużenie i ukazanie ich linii. Zależy jej na tym aby ramiona i nogi pozostały możliwie najbardziej szczupłe, brzuch wciągnięty i twardy, a plecy ładnie zarysowane.

 

Świetne na mięśnie pośladków – grawantowane zakwasy!

Na ramiona:

Warto wypróbować!Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'Ciekawe ćwiczenia na definicję mięśni trenerki Jennifer Lopez – video' has 1 comment

  1. Avatar

    8 maja 2015 @ 11:26 Aśka

    Ja polecam treningi z Dariuszem Brzezińskim- fajny ma program w tvn meteo- przyjemniej się ćwiczy z takim przystojniakiem :D A tak poważnie to naprawdę facet ma osiągnięcia, trenuje aktorów, doradza też pod kątem diety- jak bezpiecznie schudnąć, czy nabrać masy. Warto korzystać jak ktoś z takim doświadczeniem udostępnia za darmo plan treningu. Tu jest fragment programu jakby ktoś chciał zobaczyć- http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/fitness,3018/cwicz-jak-madonna-i-wygladaj-jak-ona,166489,0.html

    Odpowiedz


Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.