PROMOCJA- 92% zniżki! Kompleksowe szkolenie na temat miażdżycy i chorób sercowo – naczyniowych!

Jako prelegent występuje na różnego rodzaju szkoleniach, zarówno otwartych, jak i dla firm czy korporacji. Wykłady i szkolenia to jeden ulubionych obszarów w mojej pracy. Wiedzę przekazuję tylko i wyłącznie w oparciu o wiarygodne badania naukowe poparte ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy.  Teraz możecie jedno z moich szkoleń obejrzeć na platformie Bez Tabletek!
 
bez tabletek
 
 
Masz w rodzinie kogoś chorego na choroby sercowo-naczyniowe? Chcesz się dowiedzieć co jeść, a czego unikać, co suplementować i dlaczego? Albo jesteś dietetykiem, który chce być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi i badaniami naukowymi, które wyszły na ten temat ostatnio? Jeśli tak, to jest to ten kurs jest dla Ciebie! Jest to kompleksowy przewodnik po miażdżycy i chorobach sercowo – naczyniowych! Aż 2 godzinny kurs, po którym uzyskuje się certyfikat. Dostępny jest 115 stronicowy ebook, pdf oraz 2 godzinne nagranie napakowane wiedzą! 
 
Bez Tabletek to platforma edukacyjna dla branży healthcare. Jest tam dostępnych mnóstwo szkoleń, wykładów i ebooków. 
Tylko teraz, do końca lutego 2023 roku Platforma specjalnie dla moich odbiorców przygotowała aż 92% zniżki na ich dożywotnią subskrypcję! Płacicie jednorazowo tylko 95 zł zamiast 1188 zł i już dożywotnio macie dostęp do wszystkich materiałów u nich na stronie (zarówno tych dodanych dawno temu, jak i każdego nowego!). Na platformie jestem tylko jednym z wielu prelegentów, których możecie posłuchać i ściągnąć sobie przygotowane materiały. 
 
bez tabletek 2
Aby uzyskać zniżkę kliknij TUTAJ BEZ TABLETEK ZNIŻKA. 
 
Do zobaczenia i do usłyszenia!


Ewa Trusewicz

Dietetyk z wykształcenia oraz przede wszystkim z powołania. Zainteresowanie psychologią przekształciło się w Dietcoaching. Skupiam się na indywidualności podopiecznego. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie powinno być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Chora na chorobę tarczycy Hashimoto pomaga innym chorym.


'PROMOCJA- 92% zniżki! Kompleksowe szkolenie na temat miażdżycy i chorób sercowo – naczyniowych!' nie posiada komentarzy

Bądź pierwszym komentującym!

Czy masz ochotę podzielić się swoją opinią?

Your email address will not be published.

Copyrights © 2024 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.